Doładowanie z Holandii

Doładuj polski telefon z Holandii bez ukrytych opłat
Doładowanie T-Mobile z HolandiiDoładowanie Plus z HolandiiDoładowanie Heyah z HolandiiDoładowanie Orange z HolandiiDoładowanie Play z HolandiiDoładowanie Nju z HolandiiDoładowanie Lyca PolskaDoładowanie Virgin MobilePrzelewy do PolskiPrzelewy do Holandii

Nasze ceny i kurs EUR-PLN są jeszcze lepsze!

Ideą serwisu Fonmoney jest umożliwienie doładowania polskich telefonów na kartę z zagranicy, m.in. z Holandii, przy czym nie jest wymagana rejestracja w systemie. Dodatkowym plusem jest możliwość płacenia za usługę w walucie obowiązującej w danym kraju - w przypadku Holandii będzie to euro.
Jak doładować telefon z Holandii bez przeliczania waluty?
  1. W puste pole należy wpisać numer do doładowania oraz sprawdzić jego poprawność.

  2. W kolejnym kroku wybieramy kwotę doładowania.

  3. Na koniec wybieramy jedną z form płatności oraz walutę, w której chcemy zapłacić.

  4. Jak tylko zapłata się powiedzie, doładowanie zostanie wysłane na podany numer.
Otrzymasz Zapłać
PLN EUR
40 11
50 14
100 28
Jak doładować polską komórkę z Holandii?
Doładowanie telefonu w Fonmoney ma same zalety i jest niesamowicie proste w obsłudze. W naszym serwisie zrobisz to bez logowania, bez wychodzenia z domu i bez czekania na kody. Za doładowanie Plus, Heyah, Play, Orange, nju lub T-Mobile można w Fonmoney zapłacić kartą kredytową VISA lub MasterCard, kartą Paysafecard lub za pomocą Sofort Banking. Natychmiast po realizacji przelewu za transakcję nastąpi przesłanie środków na podany numer telefonu. W zależności od operatora odbiorca może otrzymać wiadomość na telefon o nowym doładowaniu.

Do wyboru są kwoty doładowań w najpopularniejszych nominałach 40, 50, 80, 100 PLN, a każde zasilenie przedłuża ważność konta (u każdego operatora są inne zasady). Z naszych usług skorzystały już setki tysięcy zadowolonych klientów, o czym świadczą pozytywne komentarze na portalu Trustpilot.

Oprócz doładowań numerów prepaid Fonmoney oferuje również bezpieczne i szybkie przelewy pieniężne z Holandii do Polski oraz z Polski do Holandii po najlepszym dostępnym na rynku internetowym kursie wymiany EUR. Wysokie standardy bezpieczeństwa, całkowita przejrzystość transakcji oraz prosty proces wysyłania pieniędzy wyróżniają nasz serwis. Wykonujemy przelewy euro na dowolne konto złotówkowe w Polsce. Wszystko odbywa się pewnie przez internet, bez potrzeby wychodzenia z domu.
Chcesz wysłać pieniądze?
Wybierz kraj i podaj kwotę przelewu

Twój przelew do Polski


Kwota przelewu Opłata transakcyjna Koszt wybranej metody płatności
100 EUR 0.0 EUR 0 EUR
Kwota do zapłaty Odbiorca/Odbiorczyni otrzyma
100.0 EUR 460.40 PLN
Kurs wymiany
1 EUR = 4.6040 PLN
Licencja FCA
Doładowanie konta z Holandii
  • Łatwo i wygodnie
  • 3 szybkie kroki
  • Bez przeliczania waluty
Obejrzyj filmik, jak doładować konto